Strona główna

fell free to call us    +91.33.26789234      support@seventhqueen.com

Twoje domowe centrum rozrywki

Nasze aplikacje pozwolą Ci wygodniej korzystać z urządzeń cyfrowych w Twoim domu i czerpać więcej przyjemności z oglądania telewizji. Jeśli chcesz przesyłać obraz z telefonu prosto na ekran telewizora, scalić swoje urządzenia cyfrowe w jedną sieć, a do tego pozbyć się niewygodnych kabli – iRemotee i PocketTV umożliwią Ci to zadanie. Lepsza współpraca między Twoimi urządzeniami, to większa wygoda dla Ciebie. Wypróbuj nasze aplikacje i przekonaj się, że życie może być prostsze

logoIR

Cenimy sobie funkcjonalność i to właśnie dlatego stworzyliśmy aplikacje iRemotee. Od teraz możesz nie tylko oglądać na dużym ekranie jedynie to, co chcesz, ale też wyszukiwać interesujące Cię informacje oraz kontrolować telewizor za pomocą własnego telefonu. iRemotee pozwoli Ci czerpać jeszcze więcej przyjemności z oglądania filmów i przeglądania zdjęć.
więcej

shutterstock_161444768

POBIERZ APLIKACJE

shutterstock_160904720

logoaplikacji2

PocketTV pomoże Ci przystosować urządzenia cyfrowe w domu do Twoich indywidualnych preferencji. Nasza aplikacja pozwala na wygodniejszą obsługę urządzeń cyfrowych w Twoim domu, zapewniając przy tym możliwość oglądania telewizji internetowej na ekranie Twojego telewizora.
więcej

POBIERZ APLIKACJE I SUBSKRYBUJ

subsPL

Copyright © Second Screen Technologies